5 דרכים מהממות לייחד את טבעת האירוסים

טבעות אירוסין הן תמיד יפות ומכובדות, אבל אם אתם רוצים לייחד את הטבעת באמת, או אם בת הזוג שלכם היא בן אדם מפוצץ באופי ששונא להיות כמו כולם, כדאי לבחור בטבעת שאין לכל אחת ברחוב. איך עושים את זה? הנה 5 דרכים שיפתחו לכם את הראש:

חריטה

חריטה היא דרך מצוינת לייחד את טבעת האירוסים. תוכלו לבחור לחרוט בצידה הפנימי או החיצוני של הטבעת דברים כמו תאריכים, שמות, ציטוט מיוחד, איור או כל דבר שמצביע על האהבה המיוחדת שלכם. אין ספק כי "הודעה סודית" שכזאת תייחד את הטבעת משאר הטבעות.

אבן מיוחדת

דרך נוספת לייחד את הטבעת היא ללכת קצת יותר על ה"רוח" ולבחור באבן הולדת. אבן הולדת היא אבן חן המסמלת את חודש הלידה בלוח הגרגרואיני. כך, למשל, אבן ההולדת של חודש ינואר היא גארנט, ושל יולי היא אודם. תוכלו לשבץ את אבן ההולדת של בת הזוג בטבעת, וכך ליצור טבעת אישית באמת.

צבעים

כשחושבים על טבעת אירוסין, חושבים על טבעת יהלום צלולה על גבי מתכת מזהב לבן. דרך לייחד את הטבעת היא לצאת קצת מהקופסה – לבחור באבנים יקרות וצבעוניות או ללכת על יהלומים צבעוניים. באופן אחר ניתן לבחור יהלום ראשי, אך לצידו לשבץ אבן חן שתוסיף צבע וייחודיות. ניתן גם לגוון את המתכת – אפשר לבחור בזהב ורוד או זהב צהוב במקום הזהב הלבן הקלאסי.

עיטורים

בראש שלנו, טבעת אירוסים היא מתכת חלקה המשובצת ביהלומים. אבל המתכת הזו לא מוכרחה להיות חלקה – אפשר לעצב אותה עם טקסטורות, דוגמאות ועיטורים שונים שייחדו אותה ויהפכו אותה מתוחכמת, מיוחדת ומלאה באופי.

צורה

לבסוף, דרך אחרונה לייחד את הטבעת היא באמצעות בחירה צורה גיאומטרית מיוחדת וחיתוך יהלום ייחודי. ניתן לבחור בעיצובים מיוחדים באמת, לעצב את הטבעת מאפס באמצעות מעצב/ת ולארגן טבעת שאין שניה לה!

אודות המחבר

השארת תגובה