4 טבעות הנישואים הפופולריות ביותר לגברים

לפני ההצעה הדבר החשוב ביותר הוא ללא ספק טבעת האירוסין, אבל ברגע שההכנות לחתונה מתחילות מגיע הזמן לבחור טבעות נוספות – הפעם טבעות הנישואים. האישה כנראה יודעת בדיוק מה היא רוצה, אבל גבר שלא ענד טבעת בחייו כנראה מחפש טבעת אלגנטית, קלאסית ועל-זמנית שתנוח בקלאסיות על האצבע שלו.

הנה 4 אופציות מצוינות שבטוח תוכלו לבחור מתוכן:

טבעת זהב פשוטה

הטבעת הקלאסית ביותר היא טבעת זהב פשוטה וחלקה, שיוצרת מראה אלגנטי וקלאסי בלי לצרוך יותר מדי תשומת לב על האצבע. מדובר על טבעת על-זמנית, וגברים רבים יעדיפו טבעת כזאת על פני האופציות האחרות.

טבעת חקוקה

אופציה פופולרית נוספת היא הטבעת החקוקה. הטבעת החקוקה היא קצת יותר אישית, כי ניתן לחקוק עליה את שם האישה, את ראשי התיבות של השמות המשותפים, ציטוט רומנטי המדבר לזוג, תאריכים חשובים וכו'. כך הטבעת היא מעט יותר אישית, אך עדיין שומרת על מראה קלאסי בזהב צהוב או לבן. אופציה מיוחדת נוספת היא לחקוק את טביעת האצבע של האישה!

טבעת זהב לבן

אופציה קלאסית נוספת היא טבעת פשוטה אך בזהב לבן ("כסף"). היא פחות מוכרת, כי מסיבה כזו או אחרת טבעת הנישואין הכי מקובלת היא בצבע זהב צהוב, אך היא ללא ספק אופציה מצוינת לגברים המעדיפים את הצבע הכסוף. חוץ מזהב לבן אפשר ליצור טבעות גם מפלטינום, טיטיניום וכסף.

טבעת מעוצבת

דרך נוספת לשמור על טבעת קלאסית אך כן לייחד אותה היא באמצעות עיצוב. כך, ניתן למצוא טבעות זהב צהוב/לבן פשוטות אך גם בעלות ייחודיות מסוימת, כמו עיטורים בשוליים שמוסיפים קצת אופי מטבעת שעשויה להיות קצת "גנרית". בנוסף ניתן למצוא טבעות בעלות מסגרת כפולה, טקסטורה קצת אחרת או אפקט של כמה מימדים.

אודות המחבר

השארת תגובה