4 דרכים פשוטות לגלות מה מידת הטבעת שלה

מעוניינים לרכוש טבעת אירוסים, יודעים בדיוק איך היא תראה, מה הסגנון ומה הצבע, אבל נתקעתם על פרט אחד – המידה? אף אחד לא רוצה לרכוש טבעת שהיא גדולה מדי או קטנה מדי, אבל המסע לגילוי המידה עשוי להיות לא פשוט. 4 הדרכים הבאות יעזרו לכם למצוא את המידה בחשאיות ובקלות >>

בדוק את הטבעות שלה

אם בת הזוג אוהבת טבעות, הרווחת. הדרך הכי קלה היא לקחת את אחת הטבעות שלה בחשאיות ולהביא אותה איתך ליהלומן/חנות, וכמובן להחזיר במהרה. חשוב לבחור בטבעת שאתה רואה אותה עונדת לעתים קרובות (כדי לא לבחור טבעת שהיא לא נגעה בה כבר שנים, ואולי היא בכלל לא מתאימה…)

שאל חברה

אם אין לה ממש טבעות או שאתה לא יודע איך לקחת אותן בחשאי, תמיד טוב לשאול חברה טובה. חברה טובה באמת תדע להגיד לך מה גודל האצבע, פחות או יותר, ועל הדרך גם תעזור לך עם העיצוב. לא משנה כמה אתה חושב שאתה מכיר אותה, החברה שלה כנראה מכירה אותה קצת יותר טוב כשזה נוגע לתכשיטים.

בדיקה חשאית

אם בת הזוג ישנה ממש (אבל ממש) טוב, תוכל לנקוט בגישה קצת יותר מעמיקה: קח סרט מדידה, ולפף אותה סביב אצבעה כשהיא ישנה. זאת דרך מדויקת לבדוק מהי המידה שלה, אבל חשוב מאוד להיות חשאים – שכן אם היא תשים לב, נהרסה כל ההפתעה…

התאמה בחינם

לבסוף, אם אף אחת מהדרכים הנ"ל לא עבדה כמו שצריך, תמיד טוב לבחור במקום שמציע התאמה חינם לאחר הרכישה. כך תוכל לשער מה המידה, לרכוש את הטבעת ולחזור למקום לאחר ההצעה כדי להתאים את הטבעת בדיוק לאצבע.

אודות המחבר

השארת תגובה