3 טבעות האירוסין מהמפורסמות בהיסטוריה

הרבה פעמים טרנדים של טבעות האירוסין נובעות מטבעות שניתנו לדמויות מפורסמות בהיסטוריה. קבלו 3 טבעות אירוסין יוקרתיות, חדשניות ומיוחדות שיצרו הרבה באזז בעולם החתונות!

הטבעת של הנסיכה דיאנה ושל קייט מידלטון

טבעת האירוסין של הנסיכה דיאנה – שאחר כך הפכה לטבעת האירוסין של קייט מידלטון – היא טבעת מזהב צהוב משובצת בספיר כחול ומוקפת ביהלומי סוליטר קטנים. את הטבעת בחרה דיאנה בעצמה, בחירה שהפתיעה רבים – שכן הטבעת לא הוכנה במיוחד, וכל אחד היה יכול למצוא אותה בחנות של Garrardi's Jewelry. בהמשך, נתן הנסיך וויליאם את הטבעת של אמו ז"ל לקייט מידלטון בהצעת הנישואים ב-2010.

הטבעת של אליזיבת טיילור

אליזבת טיילור אמנם התחתנה 8 פעמים, אבל אחת הטבעות בלטה מעל כולן – זאת של הנישואים השלישיים למפיק הסרטים מייק טוד. הוא הציע נישואין עם טבעת יהלום של 29.4 קראט(!) בחיתוך אמרלד. היהלום כל כך גדול, שטיילור קראה לו "זירת החלקה על הקרח".

הטבעת של ג'קלין קנדי

ב-24 ביוני 1953 הציע ג'ון אף קנדי נישואים לג'קלין במסעדה בבוסטון. כמובן שהטבעת הייתה ייחודית בדיוק כמו הזוג עצמו – טבעת משובצת באמרלד ירוק בגודל 2.84 קראט לצד יהלום 2.88 קראט המוקפים ביהלומים קטנים בצורת Halo. הטבעת הייחודית יצרה ביקוש רב לשיבוץ אמרלד בטבעות האירוסין של אותה תקופה.

אודות המחבר

השארת תגובה