מה ההבדל בין זהב לבן, לבן ורוד ולבן צהוב?

לא בטוחים מה זה אומר "זהב צהוב" ו-"זהב לבן"? מחפשים טבעת אירוסין/נישואין ומתבלבלים מהאופציות? המאמר הבא יבהיר היטב מה ההבדלים בין שלושת הסוגים הפופולרים ביותר!

זהב צהוב

זהב צהוב הוא הזהב הקלאסי שאנחנו מכירים, שצבעו זהוב. על אף שמקובל לחשוב שהוא מורכב מזהב בלבד, בדרך כלל הוא מעורב עם מתכות נוספות, כמו זינק, שמסייעות לעמידות הטבעת. זהב צהוב הוא קלאסי עבור טבעות נישואין הן לגברים והן לנשים, ויש לו מראה אלגנטי שמתאים תמיד. יש לקחת בחשבון כי זהב צהוב נשרט יחסית בקלות, ויש לנקותו באופן קבוע.

זהב לבן

לטבעת מזהב לבן יש גוון של כסף. הטבעת מקבלת את הגוון הכסוף שלה מעירוב של זהב עם ציפוי של מתכת לבנה, כמו ניקל. טבעות מזהב לבן בדרך כלל עמידות יותר מזהב צהוב ונשרטות פחות שכן ציפוי הניקל הוא ציפוי עמיד במיוחד. בדומה לזהב צהוב, טבעות זהב לבן דורשות תחזוק וניקיון קבוע. טבעות זהב לבן הן פופולריות ומספקות מראה מודרני יותר מזהב צהוב. כמו כן, הן בדרך כלל יעלו פחות.

זהב ורוד

האופציה השלישית היא זהב ורוד. טבעת בצבע זהב ורוד מורכבת משילוב של זהב עם נחושת. נחושת היא מתכת חזקה במיוחד, ולכן מדובר על הטבעת העמידה ביותר. טבעת כזאת יוצרת מראה רומנטי, וינטג'י ומתוק, והיא מיוחדת יותר מזהב לבן או צהוב.

אז מהי הבחירה שלכם?

אודות המחבר

השארת תגובה