מאיפה כדאי לקנות תכשיטים לט"ו באב 2019?

ט"ו באב מתרחש ממש בסוף השבוע, ואם עוד לא קניתם מתנה, זה בדיוק הזמן להסתער על אחת מחנויות התכשיטים ולרכוש תכשיט מיוחד לבת הזוג! אם אתם לא ממש בטוחים מאיפה להתחיל, הנה 3 חנויות שמפוזרות בכל הארץ ויעזרו לכם במשימה!

מגנוליה

מגנוליה היא רשת תכשיטים מוכרת ואהובה בישראל, ואפשר למצוא סניפים שלה (דוכנים, למעשה) בקניונים רבים ברחבי הארץ. במגנוליה תמצאו צמידים, טבעות, עגילים ושרשראות במגוון סגנונות – תליונים קטנים וגדולים, כסף וזהב, עם זרקונים ואבנים צבעוניות ועוד ועוד. המחירים סבירים מאוד והאיכות טובה.

פנדורה

פנדורה היא אופציה יוקרתית יותר. בפנדורה תמצאו את צמידי ה"צ'ארמס" הפופולרים, צמידי זהב להם מוסיפים תליונים בסגנונות שונים. אם לבת הזוג יש כבר צמיד, תוכלו לרכוש עבורה צ'ארם מיוחד בהתאם לתחביבים ולדברים שהיא אוהבת. בנוסף תמצאו בפנדורה גם עגילים, שרשראות וטבעות איכותיות.

TOUS

TOUS הוא מותג ספרדי בינלאומי שידוע בזכות הדובי האייקוני שלו. ב-TOUS תמצאו את תליון הדובי בוריאציות שונות, בצבעים שונים, משובץ באבני חן או יהלומים, בזהב אדום, לבן או צהוב, בגדלים שונים ובעגילים, שרשראות, צמידים וטבעות. נוסף לדובי תמצאו תכשיטים יוקרתיים נוספים ויפייפיים.

אודות המחבר

השארת תגובה