לא בטוחה איך לבחור טבעת נישואים? המדריך המלא

ההצעה הוצעה, טבעת האירוסין נשלפה, ההכנות לחתונה בעיצומן, אבל אל תשכחו שיש עוד דבר משמעותי לבחור – טבעת הנישואין. את טבעת האירוסין אמנם בחרו בשבילך – אבל איך בוחרים טבעת נישואין, ומה הפרמטרים שצריך לקחת בחשבון? כל הפרטים כאן!

המתכת

דבר משמעותי בבחירת טבעת נישואין היא המתכת. המתכת הקלאסית ביותר היא זהב צהוב, אך גם זהב לבן או ורוד הם פופולרים במיוחד. אם אתם לא בטוחים מה ההבדלים, לחצו כאן לכל ההבדלים בין הזהב.  גם מתכות אחרות, כמו פלטינום או כסף יכולות להיות מתאימות – פלטינום הוא יקר יותר מזהב שכן הוא עמיד במיוחד, בעוד כסף היא מתכת רכה וזולה יותר, אך היא עלולה להיהרס עם הזמן. נסו לחשוב איזה צבע יהלום אתכן, מה מתאים לצבע העור וכמובן מהי העדפה שלכן.

הסטייל

בנוסף למתכת, יש לבחור את הסטייל של הטבעת – כלומר העיצוב שלה. האם אתן מעדיפות טבעת דקה ופשוטה שתשב באלגנטיות על האצבע ולא תתפוס יותר מדי תשומת לב, או דווקא להפך – טבעת עבה ומלאת נוכחות, שתזעק מהאצבע שלכם? אופציות נוספות הן לקחת טבעות – דקות או עבות – ולעצב אותן עם עיטורים וחריטות, ואף לחקוק את השמות או התאריכים המשמעותיים שלכם.

החיים עצמם

טבעת נישואים היא טבעת שאמורה להיות על האצבע כל יום, מבלי להוריד אותה. לכן, נסו לחשוב על היומיום שלכן – אם אתן עובדות במשרד כל טבעת אמורה להיות טובה, אבל אם החיים שלכן יותר פעילים עם הרבה נסיעות, טבע, פעילות ספורטיבית וכו', אולי עדיף לבחור בטבעת המותאמת לתנאים האלו – הן מבחינת המתכת (כזו שלא תישרט בקלות) והן מבחינת העיצוב.

למי הטבעת צריכה להתאים?

יש עוד שני אספקטים שצריך לחשוב עליהם – התאמה לבן הזוג, והתאמה לטבעת האירוסין. האם חשוב לכם שהטבעת תהיה זהה לטבעת של בן הזוג, או לפחות באותו צבע/מתכת? בגדול, טבעות נישואים לגבר לא חייבות להיות זהות לזו של האישה; לאישה ולגבר סטייל שונה, צבע עור שונה וסגנון שונה. מצד שני, יש משהו מיוחד ומחבר כשלבני הזוג יש את אותה הטבעת. באותה נשימה, האם חשוב לכן להתאים את טבעת הנישואין לטבעת האירוסין? אם כן, אז חשוב ששתי הטבעות יתאימו יחד – אם טבעת האירוסין מורכבת מזהב לבן, כדאי לרכוש גם טבעת נישואין מזהב כזה.

אודות המחבר

השארת תגובה