טבעת כבר יש? קבלו עוד כמה אביזרים להצעה מושלמת

כלה – צ'ק, טבעת – צ'ק, מקום להצעה – צ'ק, טיימינג – צ'ק, וזה הזמן להתחיל לחשוב על העיצוב. כן, כן, גם העיצוב משחק תפקיד בהצעה מושלמת, בעיקר אם מדובר על בחורה שאוהבת את זה. למזלנו, אלי אקספרס בא לעזרתנו עם מגוון של אביזרים דקורטיביים למקום ההצעה – ממנורות ועד בלונים. רק אל תשכחו למהר להזמין, כדי שיגיע בזמן…

מנורת LED להצעה רומנטית

מנורות לילה בצורת לב, עם איור של הצעת נישואים. מושלם להצעה לילית רומנטית. מגיע בצבעים אדום, כחול, ירוק ולבן. עכשיו מנורות לב להצעת נישואים ב-8% הנחה!

תאורת LED בצורות אותיות

תאורה דיקורטיבית, שטרנדית במיוחד לאחרונה. באמצעותה תוכלו להרכיב מילים כמו MARRY ME, I DO או השמות שלכם. הנורות פולטות אור חם והופכות כל הצעה למיוחדת באמת! ניתן להשתמש גם בפנים וגם בחוץ. עכשיו כל אות להצעת נישואים ב-27% הנחה ומשלוח חינם!

בלונים להצעת נישואים

אין ספק שאחד הקישוטים הכי פופולרים להצעות נישואים הוא הבלונים! בלונים שמאייתים את המילים Marry Me וכן בלונים של לבבות ושל טבעת נישואים. תלו את זה במקום ההצעה ותפתיעו אותה בגדול! עכשיו בלונים של Marry Me ב-18% הנחה ובלון של טבעת ב-21% הנחה.

נרות רומנטיים

נרות הם מעבר לכל טרנד – הם תמיד קלאסים, תמיד רומנטיים ותמיד מתאימים. הנרות האלו הם נרות אדומים קטנים בצורת לב, בעלי ריח מתוק. ניתן להניח על שולחן או על הרצפה ובחוץ. עכשיו נרות בצורת לב ב-24% הנחה ומשלוח חינם!

אודות המחבר

השארת תגובה