טבעות אירוסים זולות (יחסית) שעדיין עושות שואו

כשאתם רוכשים טבעת אירוסין, ברור שאתם רוצים את הטבעת היפה ביותר, היוקרתית, המיוחדת והמרשימה, אבל לצערנו יהלומים עולים הרבה מאוד (מאוד) כסף, והטבעת עשויה להגיע לסכומים אסטרונומים. אבל אל דאגה; ישנן כמה דרכים להוריד את המחיר של הטבעת, ועדיין ליצור מראה יוקרתי ומרשים. 4 הדרכים הבאות יעזור לכם לעשות זאת.

צורת Halo (הילה)

אין ספק כי אחת הדרכים הכי טובות ליצור מראה יוקרתי וגדול מבלי להוציא עשרות אלפי שקלים הוא לעצב את הטבעת בצורת Halo. טבעת בצורת Halo מורכבת מיהלום אחד שיכול להיות בגודל בינוני או אפילו קטן, והוא מוקף כולו ביהלומים זעירים. ההילה הזו מעניקה לו אפקט של גודל ויוקרתיות, וגורמת ליהלום המרכזי – קטן ככל שיהיה – להיראות גדול יותר משמעותית. צורה נוספת שיכולה לעבוד היא "מולטי סטון" המורכבת מיהלום אחד גדול ומשני צדיו שני יהלומים קטנים יותר. לעוד צורות, לחצו כאן.

תכניסו קצת צבע

דרך נוספת לגרום לטבעת לבלוט ולהיראות יוקרתית ומרשימה היא לעשות שימוש באבני חן צבעוניות. תוכלו לרכוש אבן-חן צבעונית וגדולה מאוד, שהמחיר שלה נמוך משמעותית(!) מיהלום באותו גודל. אם הבחורה מודרנית וצבעונית, זה לחלוטין יכול להיות הכיוון.

וותרו על יהלום מרכזי וגדול

אחת הסיבות שטבעות אירוסין עולות כל כך הרבה, היא כמובן היהלום. ככל שהילום גדול ואיכותי יותר, כך מחירו הופך כמעט דמיוני. אחת הדרכים להפחית את מחיר הטבעת הוא לבחור בעיצוב ובו אין יהלום מרכזי אחד וגדול, אלא מספר יהלומים קטנים יותר המסודרים בעיצוב מסוים ומקורי. כך, גם תקבלו טבעת מקורית שאין לאף אחת אחרת, וגם תזכו במחיר שהוא נמוך משמעותית.

התפשרו על 4 ה-C

כבר כתבנו על חשיבות 4 ה-C ביהלום, אבל למרות שאנחנו רוצים את ההכי טוב בשביל הכלה העתידית, חשוב לדעת להתפשר על חלק מהפרמטרים האלו. אתם לא צריכים את היהלום הכי מלוטש, הכי צלול ועם הצבע הכי לבן. קצת התפשרות שבקושי מובחנת על ידי עין בלתי מזוינת תוזיל לכם משמעותית את הטבעת!

אודות המחבר

השארת תגובה