איך לשדרג את טבעת האירוסין ולעשות את זה נכון?

קיבלת את טבעת האירוסין, התרגשתם, התחתנתם, והתחלתם את החיים המשותפים שלכם יחד. ואז יום אחד החלטת ש…בא לך שדרג את אותה טבעת שבן זוגן רכש עבורך.

בין אם זה בגודל היהלום, בצבע המתכת, בהוספה של יהלומים – כל שינוי כזה הוא לגיטימי. כך תעשו את זה נכון

סיבת השידרוג

קודם כל, חשבו מהי סיבת השדרוג. יכול להיות שהטעם והסטייל שלכן השתנו, ואתן כבר לא ממש אוהבות את צבע המתכת, אבל כן אוהבות את שיבוץ היהלום; מצד שני, יכול להיות שהשתדרגתם כלכלית ובא לכן להראות את זה ולהגדיל את היהלומים. במקרים מסוים תרצו אולי לשנות את הטבעת לחלוטין, ולייחד אותה. כך או כך, חשבו מהי הסיבה – הסיבה היא זאת שתביא לכם את הויז'ן בנוגע לעיצוב הטבעת המשודרגת.

שוחחו עם בן הזוג

זה הזמן לערוך שיחה עם בן הזוג, בעיקר אם אתן חושבות שהנושא הזה עלול לפגוע בו. בכל זאת, הוא בחר לכן את הטבעת לפני כך וכך זמן, חשב על זה הרבה, התרגש, התייעץ, ועכשיו אתן רוצות לשנות אותה. כמובן שיש לכן את הסיבות שלכן, וכדאי לספר לו אותן ברגישות ובהבנה ולשתף אותו בתהליך העיצוב מחדש.

קבעו יחד תקציב

גם אם התייצבתם כלכלית כזוג, עדיין מדובר על נושא יקר שיכול לעלות הרבה. לכן, עוד לפני שאתם מגיעים לחנויות התכשיטים, חשבו כמה אתם מוכנים להוציא ואל תתפשרו. כך תוכלו להגיע לתהליך מוכנים יותר.

פנו ליהלומן אמין

לתהליך השדרוג, פנו לחנות או יהלומן אמינים שאתם סומכים עליהם. בקשו מהם להעריך את שווי הטבעת הנוכחית, ולהבין באילו חלקים מהטבעת כדאי לכם להשתמש ואילו אפשר אפילו למכור בחזרה.

אודות המחבר

השארת תגובה