איך לבחור תכשיטים לחתונה – 4 טיפים מנצחים

אחרי טבעת אירוסין וטבעת נישואין, יש עוד כמה תכשיטים שצריך לבחור ליום החתונה המרגש, וכלות רבות מתבלבלות בבחירה. המדריך הבא מספק כמה טיפים בסיסיים לבחירת תכשיטים ליום החתונה, שישדרגו את המראה שלך ויהפכו אותך למדויקת ונוצצת!

זהב לבן או זהב צהוב?

באופן עקרוני, כלות נוטות ללכת עם תכשיטי זהב לבן. בעיקר אם השמלה היא שמלה לבנה-לבנה וקלאסית, הצבע הבהיר נראה טוב ביותר עם זהב לבן, כסף או פלטינום. אבל אם הלכת על שמלה יותר מיוחדת, נאמר בצבע שנהב, עדיף לך לבחור בזהב צהוב שידגיש את הצבע השנהבי ויהפוך אותך לכלה הכי מגניבה. אם השמלה שלך בצבע שמפניה, תוכלי ללכת או על זהב לבן ואפילו משובץ באבני חן, וכן גם על זהב צהוב שיחמיא לגוונים החמים של השמלה. לבסוף, אם השמלה שלך היא בצבע מעט-מעט ורדרד, "סומק", תוכלי ללכת על זהב ורוד שישתלב נפלא עם צבע השמלה.

אל תעמיסי על המראה

אחד הטיפים החשובים ביותר הוא לא להגזים! סביר להניח שהשמלה שלך מושכת מספיק תשומת לב, ואם תעמיסי על המראה בעגילים גדולים ונוצצים, שרשראות וצמידים, את עשויה להיעלם בתוך כל הברק הזה. כשזה נוגע לתכשיטים לכלה, עדיף לבחור תכשיטים עדינים בטוב טעם ולהשאיר את אפקט הוואו לשמלה.

שרשרת או לא שרשרת?

אחת השאלות היא האם לענוד שרשרת. התשובה טמונה בשמלה שלך: אם השמלה שלך מקושטת מאוד בחלקה העליון, אין סיבה להעמיס בשרשרת ואפשר להשקיע בעגילים בולטים. לעומת זאת, אם היא קלאסית, לבנה וללא קישוטים, תוכלי להתקשט בשרשרת עדינה.

תזכרי להיות את!

הטיפ הכי חשוב הוא כמובן להיות את. בחרי תכשיטים שאת אוהבת ושתרגישי איתם בנוח, ואל תבחרי בתכשיט מסוים רק כי "צריך". הכי חשוב זה שתאהבי את איך שאת נראית ביום החתונה שלך, ושתהיי שלמה עם כל אחת מהבחירות שאת עושה!

אודות המחבר

השארת תגובה