אופס! מה אם את לא אוהבת את טבעת האירוסים שלך?

אין ספק כי אחד הרגעים הכי מאושרים ומרגשים בחיינו הוא הרגע בו הגבר כורע על הברך, מוציא מכיסו את קופסת הקטיפה, פותח אותה – ואל מולינו נגלית הטבעת היפה ביותר שראינו מעודנו.

אבל… מה אם היא לא כל כך יפה? מה אם לא אהבנו את הטבעת בכלל? אז כמובן שאמרנו "כן!" התרגשנו ובכינו, אבל אחרי כל השמחה וההתרגשות הזו, נשארנו עם תכשיט שלא ממש בא לנו לענוד. כי למרות שהוא ניסה, חקר, בדק, רכש במיטב כספו – לגברים אין בדיוק ידע או טעם כמו שלנו, והם ללא ספק יכולים לעשות כמה טעויות קריטיות בבחירת הטבעת.

אז מה עושים עם טבעת שאנחנו לא אוהבות, ואיך לא פוגעים בבן הזוג? המאמר הבא ינסה לעזור לכן.

הפיתרון הפשוט ביותר: שוחחי איתו

אתם עומדים להיות בעל ואישה, וכולנו יודעים שתקשורת היא מילת המפתח בזוגיות, בטח אצל זוגות נשואים. הדרך הכי טובה להתמודד עם הבעיה היא פשוט לשוחח עם בן הזוג. אם מערכת היחסים שלכם מלאה בהומור, תוכלי לקחת זאת כבדיחה; אם את חושבת שהוא ייפגע, נסי לדבר איתו באופן רגיש ועדין, ולהגיד שהטבעת לא ממש הטעם שלך והאם אפשר לחזור לחנות או ליהלומן ולנסות לעשות כמה שינויים, או אפילו להחליף את הטבעת לגמרי. אסור לשכוח שלמרות המשקל העצום שאנחנו שמים על טבעת האירוסין שלנו – מדובר בכל זאת רק על טבעת, ותמיד אפשר למצוא פתרונות.

הוא עוד לא הציע לך? כך תתחמקי מהמצב הזה

אם את מרגישה שבן הזוג עומד להציע, זה הזמן להתחיל לשתול כמה רמזים. נסי לרמוז לו מה הם העיצובים שאת אוהבת, איזו טבעת היית רוצה לעצמך ומה ממש נראה רע בעינייך. אופציה נוספת היא להראות את העיצוב שאת אוהבת לחברה קרובה, והיא כבר תדאג לסדר את העניינים.

אודות המחבר

השארת תגובה